Jesteśmy spółką geodezyjną realizującą pełny zakres usług geodezyjnych począwszy od ustalenia stanów prawnych nieruchomości przez obsługę inwestycji do prac odbiorowych. Wykonujemy również zadania z zakresu geodezji inżynieryjno - przemysłowej.

Spółka nastawiona jest na profesjonalną, kompleksową obsługę klienta. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami pomiarowymi w tym skaningiem laserowym 3D.

Monitorujemy postęp prac na budowie, na bieżąco kontrolujemy zgodność realizacji z projektem. Zastosowanie skaningu laserowego pozwala również na kompleksową inwentaryzację całości budynków, lokali, obszarów terenu itp. Na podstawie pozyskanych danych przygotowujemy dokumentację dostosowaną do potrzeb klienta m.in. rozliczenie powierzchni użytkowych, rzuty elewacji, modele 3D, obliczenia objętości, przekroje czy też projekty wizualizacji wnętrz.

 

 

INSIDE to pracownia architektury wnętrz tworząca wnętrza oparte na dobrym smaku i niekonwencjonalnych rozwiązaniach. Głównie specjalizujemy się w architekturze wnętrz mieszkalnych, komercyjnych oraz publicznych. Połączenie doświadczenia z młodością i światowymi trendami w designie pozwala nam na tworzenie wnętrz łączących w sobie estetykę, ergonomię, klimat i funkcjonalność pomieszczeń. Pierwsza fazę projektowania rozpoczynamy od poznania indywidualnych preferencji, upodobań i estetyki klienta. Wspólnie poszukujemy interesujących i nowoczesnych rozwiązań. Zależny nam, aby z klientem wspólnie wypracować kreatywny kompromis. Nasze projekty charakteryzują się prostotą, praktycznością oraz elegancją. Przy tworzeniu naszych realizacji współpracujemy z doświadczonymi specjalistami i sprawdzonymi wykonawcami różnych branż.

inside-pracowniaprojektowa.pl